Autor – Štefan Zakuťanský

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Štefan Zakuťanský (1958) objaviteľ Samoliečebného pudu a jeho liečebného systému – samoliečby zápalových ochorení, objaviteľ zabudnutej československej tradičnej medicíny, objaviteľ zápalových ložísk, objaviteľ prírodnej zákonitosti hojenia zápalu, držiteľ patentu na masážnu pomôcku pre hĺbkovú masáž, lektor, terapeut, chiropraktik.

Pochádza z obci Cigeľka okres Bardejov, odkiaľ je známa liečivá voda. Bol nevyliečiteľný prípad. Mal chronické bolesti. Hľadal cestu ako sa vyliečiť. Študoval medicínu ako samouk. Skúmal a vylepšoval doterajšie medicínske a alternatívne spôsoby liečby, aby sa mohol vyliečiť. Vedomosti, prax v tejto oblasti a kroky aké v živote volil, ho doviedli k správnym dverám, za ktorými sa pred svetom skrýval doteraz neznámy pud. Objavený pud pomenoval:  „Samoliečebný pud“.

Od malička ho viedla intuícia, zvedavosť, odvaha, talent, kreativita  v neposlednom rade dlhoročná liečebná prax s tisíckami pacientov, od ktorých mál spätnú väzbu. Prednáškovým turné prešiel celé Slovensko (mestá a dediny) od východu po západ. Samoliečebnú metódu prezentoval v Austrálii, Amerike a po západnej Európe. Za tie roky mu rukami  prešlo tisíce pacientov, ktorým pomáhal riešiť ich zdravotné problémy.  Pán Zakuťanský ako vedúca osobnosť samoliečebnej metódy, propaguje a učí už vyše 30 rokov  našu zabudnutú československú tradičnú medicínu v celej jej šírke – dáva ju opäť do povedomia ľudí. Bylinkár lieči ľudí bylinkami, psychotronik energiami, pán Zakuťanský lieči ľudí učením. Výsledkom jeho vloženej energie do učenia ľudí sú tisíce vyliečených prípadov, ktorí sa podľa svojho vrodeného pudu liečili sami.

Autor publikácií:

  • Ako si vyliečiť choroby dýchacieho ústrojenstva“ (1992)
  • Jak si vyléčit nemoce dýchacího ústroji“ (1992)
  • Samovyšetrenie samoliečba zápalových ochorení“ (1993)
  • Samoliečba zápalových chorôb“ (1995, 2000, 2011)
  • Samoliečebný pud – samoliečba zápalových ochorení“ (2014, 2015, 2016)
  • „Sebeléčebný pud – sebeléčení zánětlivých onemocnění (2018)

Info

Liečiteľ diagnostikuje choroby, konzultuje liečbu, napráva chrbtice a naordinuje liečbu. Služby sa poskytujú podľa potreby na základe telefonickej objednávky.

  Regenračné centrum