Kniha

obálka      8 vydanie, predná strana

Vážení a milí čitatelia,

je mi veľkou cťou a s veľkým potešením Vám môžem na tomto fóre oznámiť novú a pozitívnu správu:  „Na svete je nový pud – svet nový pud má! Svet ďalší liečebný systém (LS) má, ktorý Vám teraz predstavujem!“ Poznáte pieseň „Svet lásku má?“ Teraz si môžeme zaspievať „Svet nový pud má“.

Biológia doteraz poznala štyri pudy. Na svetovú scénu nastúpil ďalší objavený pud.  Vďaka nemu sme bohatší o veľmi dôležitý a veľmi potrebný liečebný systém (LS), stvorený vyššou mocou – našou múdrou matkou prírodou. Ľudia, tešme sa,  a s radosťou si môžeme zakričať:  „Máme o jeden pud viac! Ľudia, sme o jeden pud a ďalší LS bohatší.“ Vďaka Bohu je už objavený,  už je na svete, už ho len využívať v prospech celej ľudskej spoločnosti.   Je to veľmi dôležitý a veľmi vážny objav v prírodovednej a medicínskej oblasti, lebo každému človeku prináša veľkú pozitívnu zmenu v oblasti liečby zápalových ochorení.

Táto nová správa sa týka každého človeka na zemi, lebo po tejto správe do života každého človeka vstupuje ďalší vrodený pud, ktorý prináša novú pomoc, novú pozitívnu zmenu, nový začiatok. Objavený pud prináša pre celú ľudskú spoločnosť dávno prírodou stvorený pôvodný liečebný systém (LS),  ktorým sa v prírode lieči 80% chorôb.  Je to pre ľudstvo veľký krok dopredu v oblasti diagnostiky a liečby zápalových ochorení, lebo doterajšie diagnostické zobrazovacie prístroje (RTG, MR, CT, ultrazvuk) ich nezobrazujú a z vyšetrenia krvi  sa nedá určiť  miesto ich nálezu.  Staré, „zažraté“ chronické zápaly sú doteraz liekmi neliečiteľné, ale príroda na ne protizbraň  má!!! Tento vzácny LS veky využíva celá živočíšna ríša, len my ľudia nie. Ľudia, no povedzme si: „Vari azda nie sme súčasťou prírody, azda sme od macochy? Snáď nám, ľudom  jej lieč. systém (LS) nie je potrebný, alebo je na škodu veci, keď zdravia  nikdy nie je  nazvyš a sme o ďalší LS bohatší?“

Počuli sme o tom, že existuje nejaký nový pud, nový LS, ktorý vlastním, ktorý je môj, ktorý je mojou súčasťou?

Opýtam sa ešte takto: počuli sme o tom, že zvieratá na celej našej planéte využívajú – používajú nejaký LS? Vedeli sme o tom, že aj my ľudia, t.z. každý z nás, vlastní ten istý LS? Chceme ho? Potrebujeme ho? Potrebujeme o ňom hovoriť?

V kniheSamoliečebný pud – samoliečba zápalových ochorení je spracovaná samoliečebná metóda, ktorá pochádza z nášho vrodeného pudu. Autor v nej opisuje akým spôsobom si treba vykonávať cielenú hĺbkovú masáž do ložiska choroby. Pomocou návodu v knihe sa každý z nás naučí byť sám sebe prvým lekárom – liečiteľom. Naučí sa vykonávať dva základné úkony. Vyšetrenie – hľadanie príčiny zdravotného problému. Lebo bez vyšetrenia niet liečenia. Liečenie – teda naordinovanie a používanie liečebného prostriedku, ktorý vie vyliečiť príčinu 80% zdravotných problémov. Kniha Samoliečebný pud” je  priamym návodom ako sa stať sám sebe lekárom a nepochybne si zaslúži byť súčasťou vašej domácej lekárne.

V knihe „Samoliečbný pud” je vysvetlený aj pôvod metódy, jej filozofia a príbeh jej objavenia. Kniha je písaná v ľudovej reči, aby aj laik zvládol vyšetrovacie a liečebné úkony. Na ilustráciách v knihe sú uvedené miesta (mapa) zápalových ložísk v ľudskom tele – ich samovyšetrenie a liečenie. Ďalej sú uvedené návody domáceho naprávania chrbtice, nové cviky na chrbticu, opis  masážnej pomôcky na hĺbkovú masáž a návod na jej použitie.

Kniha

Počet strán

Väzba

Autorská cena

Slovenská verzia (2016) 176 tvrdá 17 € + poštovné
Česká verzia         (2018) 200 tvrdá 18 € (450 Kč)  + poštovné
Masážna pomôcka 30 € + poštovné, balné

 

Kniha

Počet strán

Väzba

 cena v predajňach

 
Slovenská verzia (2016) 176 tvrdá 24 € 
Česká verzia         (2018) 200 tvrdá 25 € (650 Kč) 

 


Knihy a pomôcky posielam na dobierku   

Kontakt na objednávky: e-mail:   tefan.zakutansky@gmail.com

*(nie stefan.zakutansky@gmail.com)

tel.: 0905 143 804


 

Objednávkový formulár:

*
*

 


Info

Liečiteľ diagnostikuje choroby, konzultuje liečbu, napráva chrbtice a naordinuje liečbu. Služby sa poskytujú podľa potreby na základe telefonickej objednávky.

  Regenračné centrum