Kniha

obálka      8 vydanie, predná strana

Je mi veľkou cťou Vám touto cestou oznámiť novú a pozitívnu správu: „Na svete je nový pud – svet má nový pud! Ľudia, máme samoliečebný pud!“ Vďaka Bohu je už objavený –   je už na svete, len ho využívať v prospech celej ľudskej spoločnosti. Je to objav svetového rozmeru v prírodovednej a medicínskej oblasti.

V kniheSamoliečebný pud – samoliečba zápalových ochorení je spracovaná samoliečebná metóda, ktorá pochádza z nášho vrodeného pudu. Autor v nej opisuje akým spôsobom si treba vykonávať cielenú hĺbkovú masáž do ložiska choroby. Pomocou návodu v knihe sa každý z nás naučí byť sám sebe prvým lekárom – liečiteľom. Naučí sa vykonávať dva základné úkony. Vyšetrenie – hľadanie príčiny zdravotného problému. Lebo bez vyšetrenia niet liečenia. Liečenie – teda naordinovanie a používanie liečebného prostriedku, ktorý vie vyliečiť príčinu 80% zdravotných problémov. Kniha Samoliečebný pud” je  priamym návodom ako sa stať sám sebe lekárom a nepochybne si zaslúži byť súčasťou vašej domácej lekárne.

V knihe „Samoliečbný pud” je vysvetlený aj pôvod metódy, jej filozofia a príbeh jej objavenia. Kniha je písaná v ľudovej reči, aby aj laik zvládol vyšetrovacie a liečebné úkony. Na ilustráciách v knihe sú uvedené miesta (mapa) zápalových ložísk v ľudskom tele – ich samovyšetrenie a liečenie. Ďalej sú uvedené návody domáceho naprávania chrbtice, nové cviky na chrbticu, opis  masážnej pomôcky na hĺbkovú masáž a návod na jej použitie.

Kniha

Počet strán

Väzba

Autorská cena

Slovenská verzia (2016) 176 tvrdá 17 € + poštovné
Česká verzia         (2015) 176 mäkká 450 Kč (16 €) + poštovné
Masážna pomôcka 30 € + poštovné

 

Kniha

Počet strán

Väzba

 cena v predajňach

 
Slovenská verzia (2016) 176 tvrdá 24 € 
Česká verzia         (2015) 176 mäkká 650 Kč 

 


Knihy a pomôcky posielam na dobierku   

Kontakt na objednávky: e-mail:   tefan.zakutansky@gmail.com

*(nie stefan.zakutansky@gmail.com)

tel.: 0905 143 804
tel.: 0949 844 438


 

Objednávkový formulár:

Kniha Slovenská verzia:
Kniha Česká verze:
Masážna pomôcka:
Kontaktné údaje:*
Adresa:*
Doplňujúce informácie:

 


Info

Liečiteľ diagnostikuje choroby, konzultuje liečbu, napráva chrbtice a naordinuje liečbu. Služby sa poskytujú podľa potreby na základe telefonickej objednávky.

  Regenračné centrum