Aké choroby sa pomocou samoliečebného pudu liečia?
Indikácie:
Vážení a milí čitatelia,
je mi veľkou cťou a s veľkým potešením Vám môžem na tomto fóre oznámiť novú a pozitívnu správu: „Na svete je nový pud – svet nový pud má! Svet ďalší liečebný systém (LS) má, ktorý Vám teraz predstavujem!“ Poznáte pieseň „Svet lásku má?“ Teraz si môžeme zaspievať „Svet nový pud má“.
Biológia doteraz poznala štyri pudy. Na svetovú scénu nastúpil ďalší objavený pud. Vďaka nemu sme bohatší o veľmi dôležitý a veľmi potrebný liečebný systém (LS), stvorený vyššou mocou – našou múdrou matkou prírodou. Ľudia tešme sa, a s radosťou si môžeme zakričať: „Máme o jeden pud viac! Ľudia sme o jeden pud a ďalší LS bohatší.“ Vďaka Bohu je už objavený, už je na svete, už ho len využívať v prospech celej ľudskej spoločnosti. Je to veľmi dôležitý a veľmi vážny objav v prírodovednej a medicínskej oblasti, lebo každému človeku prináša veľkú pozitívnu zmenu v oblasti liečby zápalových ochorení.
Táto nová správa sa týka každého človeka na zemi, lebo po tejto správe do života každého človeka vstupuje ďalší vrodený pud, ktorý prináša novú pomoc, novú pozitívnu zmenu, nový začiatok. Objavený pud prináša pre celú ľudskú spoločnosť dávno prírodou stvorený pôvodný liečebný systém (LS), ktorým sa v prírode lieči 80% chorôb. Je to pre ľudstvo veľký krok dopredu v oblasti diagnostiky a liečby zápalových ochorení, lebo doterajšie diagnostické zobrazovacie prístroje (RTG, MR, CT, ultrazvuk) ich nezobrazujú a z vyšetrenia krvi sa nedá určiť miesto ich nálezu. Staré, „zažraté“ chronické zápaly sú doteraz liekmi neliečiteľné, ale príroda na ne protizbraň má!!! Tento vzácny LS veky využíva celá živočíšna ríša, len my ľudia nie. Ľudia, no povedzme si: „Vari azda nie sme súčasťou prírody, azda sme od macochy? Snáď nám, ľudom jej liečebný systém (LS) nie je potrebný, alebo je na škodu veci, keď keď zdravia nikdy nie je nazvyš a sme o ďalší LS bohatší?“
Počuli sme o tom, že existuje nejaký nový pud, nový LS, ktorý vlastním, ktorý je môj, ktorý je mojou súčasťou?
Opýtam sa ešte takto: počuli sme o tom, že zvieratá na celej našej planéte využívajú – používajú nejaký LS? Vedeli sme o tom, že aj my ľudia, t.z. každý z nás, vlastní ten istý LS? Chceme ho? Potrebujeme ho? Potrebujeme o ňom hovoriť?
Dýchacie choroby: nádcha, chrípka, angína, zápal mandlí, hlasiviek, priedušiek, pľúc, zápal nosových, prínosových, čelných dutín, trvalé nachladenie a ich chronické stavy (sušenie, šteklenie, škrabanie v dýchacích cestách, smrkanie, kýchanie, kašľanie, zachrípnutie, záduch, strata čuchu, zaľahnutie v ušiach, malátnosť, teploty, bolesti hrdla), zápal trojklaného nervu (bolesti hlavy – migréna, tŕpnutie, pálenie, lámanie ochrnutie tvárovej časti hlavy), zápal stredného ucha (hučanie, šumenie, pískanie v ušiach, závraty, nedoslýchavosť a ich chronické stavy), respiračná alergia sennej nádchy a astmy (na prach, peľ, seno, srsť, roztoče, chlad, slnko)
Interné choroby: srdcové choroby (vysoký, nízky krvný tlak, arytmia srdca, pred a po infarktové stavy, zadýchavosť do kopca, schodov, závraty, slabosť), choroby tráviaceho a vstrebávaceho systému (zápal steny žalúdka, dvanástnika, tenkého, hrubého čreva a vredy na nich), zápal pečene, žlčníka, žlčovodov – žlčové kamene, zápal pankreasu, cukrovka, (pálenie záhy, nechuť do jedla, hladovosť, bolestivé záchvaty – koliky, nafukovanie, problémy so stolicou) chudokrvnosť, malabsorpčný syndróm – bezlepková diéta, zápal ľadvín, močových ciest, mechúra, prostaty (časté močenie, rezanie, pomočovanie, bolestivé záchvaty), zápal maternice, jej krčka, vaječníkov, vajcovodov (bolesti podbrušia, bolesti pri sex. styku, neplodnosť)
Pohybové choroby: choroby chrbtice a končatín, zápal nervov, ciev, svalov, kĺbov (migréna, skolióza, hexenšus – seknutie v chrbtici, lumboischiatický syndróm, tenisový lakeť, karpalný tunel, ostroha, koxartróza, reuma, artritída, chronické bolesti, tŕpnutie, pálenie, chlad, lámanie, svrbenie, kŕče, opuchy, tuhnutie svalstva, obmedzenie pohybu, ochrnutie)
Alergické choroby: respiračné (senná nádcha, astma), kožné (koprívka, ochvaty, psoriáza, detský ekzém), alergia na potraviny
Ľudské biopole: ,,odrobenie z očí,,
Instinct for self-healing
Slovensko má svetový objav hodný nobelovej ceny – Bardejovčan Štefan Zakuťanský objavil pre svet doteraz neznámy pud
„Všetky živočíchy, vrátane nás ľudí, máme vrodený samoliečebný pud. Je zakódovaný v génoch každého živočícha. Je to nová pozitívna správa pre celý svet, ktorú Vám touto cestou oznamujem“.
Liečeniu zápalových ochorení sa venujem vyše 30 rokov. Vrcholom mojej 30 ročnej liečiteľskej a bádateľskej práce mi bolo dané objaviť existenciu samoliečebného pudu. Tak ako I. P. Pavlov sa venoval skúmaniu reflexov, pritom objavil podmienené a nepodmienené reflexy u živočíchov a získal Nobelovu cenu, mne bolo dané objaviť nový pud. Skôr by som sa vyjadril tak, že existencia samoliečebného pudu sa mi vynorila počas mojej dlhoročnej liečiteľskej a bádateľskej činnosti. Že kroky, aké som v živote volil, ma doviedli k správnym dverám, za ktorými sa pred svetom skrýval doteraz neznámy pud. Objavený pud som pomenoval: „Samoliečebný pud“.
Samoliečebný pud zohráva v živote živočíchov veľmi dôležité a nezastupiteľné miesto tak, ako aj ostatné existujúce pudy (rozmnožovací, materinský, sací a sebazáchovný). Existenciu pudov vidíme okolo seba podľa toho, čím sa realizujú v životnej praxi. Rozmnožovací pud sa realizuje sexuálnym stykom, aby život pokračoval ďalej. Materinský pud zase živením a ochranou mláďaťa, kým mláďa nie je v živení sa a obrane sebestačné. Sací pud sa realizuje satím prsníka. Pud sebazáchovy sa realizuje ostražitosťou v každej sekunde a pri každom kroku. Samoliečebný pud sa realizuje cielenou masážou do zárodkov a ložísk choroby.
Najčastejšie využívaným pudom je pud sebazáchovy, lebo pomocou neho dohliadame na svoj jediný život v každej sekunde a pri každom kroku, aby sme o neho neprišli. Druhým najčastejšie využívaným pudom je samoliečebný pud. Túto skutočnosť môžeme pozorovať na živočíchoch, ako zvieratá každý deň na sebe čosi robia. Počas dňa sa podľa potreby premasírujú. Tretím v poradí je rozmnožovací pud, pomocou ktorého sa zabezpečuje potomstvo. Ďalší v poradí je materinský pud, pomocou ktorého matka živí a bráni mláďa, kým sa mláďa stane v tom sebestačné. Napokon je sací pud, ktorý sa využíva len na začiatku života – po narodení. Vidíme, že samoliečebný pud je v živočíšnej ríši druhým najčastejšie využívaným pudom. Ľudia o tomto fakte doteraz nevedeli, preto ho patrične nevyužívali.
Každý živočích je stvorený tak, aby bol sebestačná fungujúca jednotka. Je autonómny. Aby živočích mohol byť autonómny – nezávislý, aby žil a prežil, musí byť sebestačný v živení sa, obrane a samoliečbe. Sebestačnosť v samoliečbe príroda zabezpečila u živočíchov tak, že do génov živočíchov zakódovala samoliečebný pud. Liečenie zápalových chorôb podľa vrodeného Samoliečebného pudu je vyšší princíp liečenia, lebo je to dané zhora. Samoliečbu nevymyslel človek. Príroda je nad nami. Samoliečbu zariadila vyššia moc – príroda.
Vďaka existencii samoliečebného pudu existuje samoliečebná metóda, ktorou sa samoliečebný pud realizuje do životnej praxi. Takže samoliečebnú metódu zastrešuje samoliečebný pud a ten zastrešuje sama príroda. Za samoliečebnú metódu garantuje sama príroda, lebo keď ona niečo zariadi, je to dokonalé, originálne a funkčné. Vďaka samoliečebnému pudu vlastní každý živočích svoje „vlastné zdravotníctvo.“ V tom zdravotníctve má každý jedinec vlastný liek a je sám sebe lekárom. Je to prvé a prapôvodné zdravotníctvo sveta, ktoré stojí na pevných základoch a ktoré tu bolo dávno pred tým ako vzniklo súčasné zdravotníctvo. Je to „súkromné zdravotníctvo“ každého jedinca, ktoré nevyužíval, lebo o ňom nevedel. Uvediem príklad zo života: Máme doma vo dvore vlastnú studňu s kvalitnou vodou a nie sme na vlastnú studňu pripojení. Sme pripojení na iného dodávateľa vody, za ktorú musíme platiť, čo je proti zdravému sedliackemu rozumu.
Nikto nám nemôže brániť vo využívaní svojho vlastníctva. Nikto nám nemôže zakázať liečiť sa tým, čo nám pomáha. Dokonca je to naše vlastné zdravotníctvo, ktoré je zakódované v našich génoch. Keďže je to naše vlastné zdravotníctvo, je nám najbližšie a najpraktickejšie, lebo je v nás. Ktoré zdravotníctvo je pre nás najbližšie a najpraktickejšie? Naše vlastné alebo štátne? Košeľa alebo kabát? Nehovorím, že štátne zdravotníctvo nepotrebujeme. Podobný príklad porovnania máme v stravovaní. Ktoré stravovanie je pre nás bližšie a praktickejšie? Domáce alebo reštauračné? Nehovorím, že reštauračné stravovanie nepotrebujeme.